Kariéra u nás:

Pozice:

Elektronik / programátor

Hledáme pracovníka na pozici elektronik / programátor. Pozice je vhodná i pro absolventy s minimální praxí.

Místo výkonu práce: Strakonice, v rámci výkonu EU

Náplň práce: Budete montovat a zapojovat el. komponenty a rozvody po stroji, podílet se na programování jednotlivých stojů – PLC.

Popis práce:

  • Montáž a instalace el. komponentů a sestav do jednoúčelových strojů a linek

  • Kompletace celého systému vč. periferních zařízení a rozvaděčů

  • Programování a úpravy softwaru pro řídící systémy (PLC – Simatic S5 a S7)

  • Programování a parametrizace periferních zařízení jako jsou roboty, systémy strojového vidění, měřící zařízení, servopohony, komunikační sběrnice

  • Oživování strojů a montážních zařízení

  • Zapojení řídících systémů a elektronických zařízení

  • Projektování v systému e-Plan

  • Spolupráce při stavbě nových strojů v konstrukčním oddělení

  • Školení obsluhy a údržby u zákazníka

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro (automatizace, elektronika)

  • znalost vyhlášky č. 50/1978 Sb.

  • schopnost základních mechanických a elektrických úprav a oprav strojů a zařízení

  • základní znalosti v oblasti automatizace výhodou

  • znalost PLC systémů a frekvenčních měničů

  • znalost hydraulických a pneumatických systémů (FESTO a SMC) výhodou

  • manuální zručnost, technické a analytické myšlení

  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost a smysl pro detail

  • zkušenosti s rozjezdem nových linek výhodou

  • ochota práce přesčas

  • řidičský průkaz sk. B

  • základní znalost AJ/NJ výhodou

Co nabízíme:

  • Zajímavé zaměstnání a dlouhodobou pracovní perspektivu v dynamické a prosperující společnosti

  • Zaškolení zkušenými pracovníky, příp. externí školení

  • Nové moderní pracovní prostředí

  • Možnost získat zkušenosti a znalostí v oboru automatizace

  • Zajímavou, náročnou a různorodou pracovní náplň s možností seberealizace

  • Širokou škálu zaměstnaneckých výhod (stravenky, životní pojištění a další výhody)

  • Nástup možný ihned

Co požadujeme:

Požadované vzdělání: Středoškolské / Vysokoškolské

Požadované jazyky: Angličtina, němčina (Základní znalost)

Kontaktní osoba: Zdeněk Turek

Kontakt: info@montekord.com